קבוצת פורשופ היא השותפה החדשה של מייקרוסופט!

פרסום היא אחת הדרכים הנפוצות והאמינות ביותר עברות חברות לפנייה לכמות אנשים גדולה בו זמנית.

ככל שפרסומים של חברה יהיו מפורסמים יותר ויותר באתרים שאנשים מכירים ורגילים לגלוש בהן, כך תעלה רמת האמינות של המפרסמים אצל הגולשים. כמובן שרכישת אמון הגולשים זהו דבר הלוקח זמן כדי להשיגו.

 

אנחנו – קבוצת “פורשופ” גאים להודיע שהפכנו באופן רשמי לשותפי הפרסום המורשה של אחת מענקיות החברות אי פעם – מייקרוסופט.

אנו שמחים וגאים להיות שחקנים טובים ומובילים בליגה של מייקרוסופט, ההתחברות עם מייקרוסופט זהו אחד מאבני הדרך המשמעותיים לכל חברה, קטנה או גדולה ככל שתהיה.

אודותינו – קבוצת “פורשופ”

קבוצת “פורשופ” הוקמה בשנת 2019 במטרה להשפיע באופן חזק וחיובי על העולם הדיגיטלי.

 

קבוצת פורשופ מתמחה בהקמה ובניהול נכסים דיגיטליים, עם תנועה של מיליוני גולשים ייחודיים מדי חודש.

בעלות על נכס דיגיטלי מאפשרת לייצר הכנסה צדדית או הכנסה עיקרית שעולה בהדרגה מחודש לחודש. העולם הדיגיטלי כאן כדי להישאר, בניגוד למגמות חולפות, לכן השקעה בניהול נכס דיגיטלי נראה כל כך מבטיח. 

בזכות עבודה קשה ושיטתית של למעלה מ -11 צוותים ו -1,000 עובדים ברחבי העולם, פורשופ מקימה לנו אתרי תוכן, מייצרת תנועה לאתרים וממירה אותה להכנסה כספית. כל זה נעשה באמצעות אסטרטגיות שיווק שנוצרו לאחר שנים רבות של ניסיון ומומחיות בעולם הדיגיטלי.

 

מאז הקמתה, קבוצת פורשופ, בשיתוף לקוחותיה, מחזיקה ומתחזקת 900 אתרי תוכן בנישות שונות, החל מגינון ועד מרוצי סוסים או אוכל ללא גלוטן.

בכל אחד מאתרי האינטרנט שלה, החברה מביאה באופן שיטתי ומדויק תנועה רבה ממייקרוסופט.

התעודה של מייקרוסופט

בינואר 2021 קיבלה קבוצת פורשופ את האישור של מייקרוסופט שזיהתה שפורשופ היא חברה מקצועית ואמינה, ומוסמכת להיות שותפה לפרסום של מיקרוסופט. מעמד זה הושג בגאווה באמצעות עבודה אינטנסיבית, ללא תקלות בנושאי תשלום או מדיניות החברה, וכן שימוש בתקציבים נרחבים במשך יותר מחצי שנה. תעודה זו מכירה במחויבות של ForeShop למעורבות והשקעה בצורה מעמיקה יותר ונותנת אפשרות לחברה להיות שותפה רשמית בפרסום של מייקרוסופט.

 

תעודה זו עוזרת לפורשופ להשיג הכרה ציבורית ומאפשרת צמיחה לחברה באמצעות משאבי הכשרה,ניסיון טכני, שיווק ומכירות בלעדיות. זוהי גם הזדמנות להרחיב את החיפוש החכם והעסק הדיגיטלי של קבוצת פורשופ ולקבל הכרה בעבודה שלנו עם עולם הפרסום של מייקרוסופט.

קבלת תעודה זו הינה הישג גדול המעיד על אמינותה וכישוריה של פורשופ. אנו גאים להיות חברה עם ערכים חשובים, הרבה תשוקה, וצמא אינסופי לצמיחה, נטייה ושיפור.