הגיעו לתנועת גולשים איכותית של למעלה מ – 100 מיליון ומקסמו את ההחזר על ההשקעה שלכם !

ב- Foremedia אנו מבטיחים למפרסמים שלנו להשיג את המירב והמיטב במסגרת התקציב תוך מקסום ההחזר על ההשקעה.

מדוע המפרסם בחר בנו

הטעמה ב-5 דקות

מהודעות דחיפה למודעות וידאו, אתה יכול למקם בקלות את המודעות שלך בכל מקום שתרצה באתר שלך. רק חמש דקות ותהיה מוכן להרוויח מהתנועה החשובה שלך.

תכניות תשלום נוחות

ב- Foremedia אנו נותנים תנאי תשלום גמישים, כך שתוכל לקבל את התשלומים בהתאם לנוחיותך. אתה יכול לבחור בין Paypal לבין העברה ב- Wire כדי לקבל את התשלום שלך.

שותף
תמיכה ייעודי

אנו נספק לך מנהל תמיכה ייעודי מרגע שתירשם. הוא יעזור לך לייצר רווחים מהאתר שלך בצורה הטובה ביותר, למקסם את הכנסותיך.

מניעת
הונאה

צוות המומחים הטכנולוגיים הפנימיים שלנו יסנן את קריאייטיב המודעות והתוכנות הזדוניות הנאותות כך שהאתר שלך יישאר בטוח תוך כדי לספק למשתמשים שלך חווית משתמש שאין דומה לה.

פלטפורמה לשרת עצמי

Foremedia מספקת לבעלי אתרים שלה פלטפורמה להגשה עצמית, כך שתוכל לערוך את מיקום המודעה ואת פורמט המודעות שלך. בדרך זו אנו ממקמים את המודעות הרלוונטיות ביותר לשטח האתר הזמין שלך, אשר ימקסם את הרווחים שלך.

התחילו את מסע הפרסום שלכם עכשיו !

הפעלת מסע פרסום (קמפיין)מעולם לא הייתה קלה ופשוטה יותר. עכשיו אתם יכולים להתחיל את מסע הפרסום הראשון שלכם ולהציג את המודעות שלכם לקהל הגולשים הרצוי וזאת רק בשלושה שלבים פשוטים בלבד:
שלב 1
הירשמו והצטרפו אלינו


שלב 2
הזניקו את מסע הפרסום הראשון שלכם

שלב 3
קבלו תנועת גולשים ! 

פורמטי המודעות שלנו

התראות דחיפה הן כלי מונטיזציה מהפכני שאינו תופס מקום באתר ויורה התראות מודעות ישירות לטלפון או למחשב של מבקר רשת. זה יעזור לך למקד לתנועה הנכונה ולגרום להם לעסוק במודעות שלך.

אלה יישומונים ספציפיים לתוכן המכילים מודעות רלוונטיות בהתאם לגומחה של האתר. בדרך כלל יש למודעות המקוריות מעורבות גבוהה בגלל הרלוונטיות שלהן לתכני האתרים.

מודעות פופ הן סוג של מודעה במסך מלא המציגה כרטיסייה חדשה לחלוטין של מודעות הרלוונטיות לגומחה של האתרים. מודעות אלה נוטות להיות בעלות מעורבות גבוהה ומניבות הכנסות רבות.

חברות שעובדות איתנו :